O nas


motorhome.pl

Tu zaczyna się Twoja przygoda
motorhome.pl - O nas

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z kamperami, latem 2016 roku, żadne z nas nie wiedziało dokąd i w jakim kierunku będziemy podążać. Na początku postawiliśmy sobie za cel stworzyć taką wypożyczalnię samochodów kempingowych, z której sami chcielibyśmy korzystać. Chcieliśmy świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz służyć radą i doświadczeniem, przede wszystkim tym, którzy z tą formą wypoczynku spotykają się po raz pierwszy.

Ze znaczną częścią naszych klientów nawiązaliśmy prywatne relacje. To osoby, z którymi spotykamy się czasem na obiedzie, na kawie czy przy lampce dobrego wina. Wielu z nich ma już własne kampery! Sprawia nam to dużo radości i daje ogromną satysfakcję, kiedy kolejne osoby dołączają do grona caravaningowców.

Od 2019 roku naszą ofertę wynajmu rozwijamy w oparciu o pojazdy naszych Partnerów. To osoby, które posiadają swoje własne kampery, głównie na użytek prywatny i chcą je wynajmować w czasie, gdy same z nich nie korzystają. Dzięki tej współpracy możemy nie tylko zaoferować różne modele pojazdów, ale jesteśmy w stanie zrobić to w kilku miejscach w Polsce, nie tylko w Warszawie.

Niezwykła wypożyczalnia kamperów

motorhome.pl to nie tylko wypożyczalnia kamperów. Tysiące kilometrów w podróży po Europie, niezliczone godziny rozmów z klientami i dziesiątki spotkań z przedstawicielami firm w branży caravaningowej zaowocowały doświadczeniem i wiedzą, którą chętnie się dzielimy.

Wynajem kamperów

Bogata oferta pojazdów kempingowych - camper vanów z zabudową mieszkalną na bazie popularnych furgonów (blaszaków). Wynajem i pośrednictwo w wynajmie kamperów na terenie całego kraju.

Strona dla miłośników caravaningu

Dziesiątki artykułów o podróżowaniu kamperami, napisanych z myślą o i dla miłośników tej formy wypoczynku. Relacje z podróży, propozycje tras, porady, recenzje oraz analizy rynku kamperów.

Marketing

Realizacja projektów marketingowych dla wiodących polskich firm caravaningowych. Tworzenie treści i projektowanie stron. Współpraca z mediami branżowymi oraz vlogerami na rynkach zagranicznych.

Fotografia branżowa

Realizacja produktowych sesji fotograficznych w plenerze i w warunkach studyjnych. Współpraca ze studiem T3STUDIO w zakresie fotografii wnętrz kamperów oraz fotografii motoryzacyjnej.

Najważniejsze projekty

Współpraca z marką Globe-Traveller

Zakres: rebranding, marketing, social media, strona internetowa, sesje fotograficzne.
Nagroda Social Media Champion na targach CMT Stuttgart w 2019 roku.

Współpraca z marką Affinity

Zakres: stworzenie nazwy, logo, sesje fotograficzne, strona internetowa, premiera na targach CMT 2020.
Nagroda Social Media Champion na targach CMT Stuttgart w 2020 roku.

Współpraca z WCC SZEROKIEJ DROGI

Zakres: stworzenie strony internetowej nowego salonu sprzedaży kamperów i przyczep kempingowych w Warszawie, prowadzenie działań w zakresie pozycjonowania strony interentowej.

Zapraszamy do współpracy

motorhome.pl O nas
Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość a jakość to jest luksus w życiu.
Jacek Walkiewicz

Jeśli świadczysz usługi na wysokim poziomie, jeśli znasz wartość swojego produktu, znasz i rozumiesz swoją grupę docelową to nie potrzebujesz reklamy w tradycyjnej formule. Sami nie lubimy reklam i nie wierzymy w ich skuteczność. Dzisiejszy klient jest dużo bardziej wymagający, świadomy swoich potrzeb i bardziej dociekliwy, niż jeszcze kilka lat temu. Dlatego szukamy niekonwencjonalnych sposobów i innowacyjnego podejścia w dotarciu do szerszej grupy odbiorców. Stawiamy na jakość i merytoryczne podejście, zarówno w kontekście świadczonych usług, oferowanych produktów, jak i całego procesu obsługi klienta. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Sławka i Marcin Podwojscy