Sprzedaż kamperów


Oferta sprzedaży kamperów

Używane kampery marki Globe-Traveller

Doskonały stan techniczny

Wszystkie kampery są serwisowane w Autoryzowanej Stacji Obsługi (ASO) Peugeot. Dostępna jest pełna historia przeglądów i napraw. Wszystkie prace serwisowe wykonywane są zgodnie z planem obsługi lub wskazaniami komputera pokładowego.

Bogate wyposażenie

Bogate wyposażenie zapewni komfort użytkowania. Automatyczna klimatyzacja, radio multimedialne, dodatkowe głośniki w części mieszkalnej, światła do jazdy dziennej LED, tempomat to tylko nie najważniejsze z elementów wyposażenia.

Wysoka jakość

Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz terminowy, bieżący serwis sprawiają, że wszystkie oferowane kampery są w doskonałym stanie wizualnym i technicznym. Poza drobnymi śladami użytkowania, praktycznie brak widocznego zużycia.

Możliwość konfiguracji i doposażenia

Istnieje możliwość doposażenia kamperów, zgodnie z aktualną listą opcji konfiguracji Globe-Traveller oraz w zależności od technicznych możliwości montażu. Większość oferowanych kamperów jest na gwarancji producenta.

Sprzedaż kamperów oferta

Szczegóły oferty sprzedaży

Bezpieczny zakup kampera

Większość oferowany kamperów jeast na gwarancji, zarówno producenta samochodu (firmy Peugeot), jak i wykonawcy zabudowy mieszkalnej (Globe-Traveller). Czas do końca gwarancji, zależy od daty wydania kampera i jest różny dla poszczególnych egzemplarzy.

Pośrednictwo w sprzedaży kamperów

Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży kamperów, nie tylko marki Globe-Traveller. Ze względu za długoletnie doświadczenie możemy doradzić w procesie zakupu i konfiguracji kamperów (zarówno nowych, jak i używanych)

Dostępność kamperów w sprzedaży

Dostępność używanych kamperów, w ofercie sprzedaży podana jest wraz ze szczegółowym opisem. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.