Featured image for “Kemping Odmoree”

Kemping Odmoree

25.04.2017
2 min.
motorhome.pl
Podróże


Kamperem do Chorwacji – wyjątkowy kemping

W karawaningu, podobnie jak w turystyce hotelowej istnieje duża różnorodność ofert w postaci kempingów o różnych standardach, ale także wielkości czy lokalizacji. Duże kempingi działają podobnie do kompleksów hotelowych, a małe, kameralne hoteliki mają swoje odpowiedniki w pełnych wdzięku, zacisznych kempingach dla niewielkiej liczby gości. Te ostatnie najczęściej prowadzone są i doglądane osobiście przez właścicieli. Oni też sprawiają, że odwiedzający czują się tu wyjątkowo. Poranna kawa z panią domu, rozmowy o wspólnych pasjach, wymiana informacji są miłym dodatkiem do wypoczynku.

Jednym z takich miejsc jest kemping Odmoree. Znajduje się w północnej części dalmatyńskiego wybrzeża, w wiosce Rtina, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od Zadaru. 13 w pełni wyposażonych stanowisk, położonych ponad poziomem morza, z widokiem na wyspę Pag ma swój wyjątkowy klimat i urok. Do tego plaża, basen, dobre jedzenie i wino i właściwie nie potrzeba już nic więcej, by odpocząć. Martina i Andreas, gospodarze tego zacisza, zadbają, aby chwile spędzone u nich należały do wyjątkowych.

Oferta dla klientów wypożyczalni motorhome.pl

Z myślą o klientach naszej wypożyczalni, którzy cenią sobie wypoczynek z dala od tłumów, którzy lubią niesztampowe miejsca zawarliśmy z Martiną i Andreasem nietypową umowę. Każdy, kto wybierze się do Chorwacji naszym samochodem kempingowym i zechce zajrzeć w ten uroczy zakątek otrzyma 10% rabatu na pobyt.

Ważne wyposażenie kamperów

Lokalizacja kempingu może sprawić odrobinę trudności z wjazdem i wyjazdem. Ale tu z pomocą przychodzi wyposażenie naszych samochodów. Każdy z nich posiada system wspomagania zjazdu ze wzniesienia. Natomiast efektywny system kontroli trakcji w trudnym terenie sprawi, że wjazd pod stromą górkę odbędzie się bez boksowania kół.

Jeśli już postanowicie skorzystać z tej wyjątkowej oferty, którą dla Was przygotowaliśmy i wybierzecie się w tamte rejony, zajrzyjcie koniecznie do małego miasteczka Ražanac. Miejscowości bez tłumów, z pięknymi plażami, mnóstwem małych zatok, z imponującym i obezwładniającym widokiem na potężny masyw górski Velebit.

To jest motorhome.pl i to nie jest artykuł sponsorowany!

Udostępnij!

Najnowsze artykuły