Featured image for “Dzień dobry!”

Dzień dobry!Szanowni Państwo!

Miło jest nam powitać Was, na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni motorhome.pl. Oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowo wyposażone samochody kempingowe, począwszy od wykończenia a na dodatkach skończywszy. Zależy nam na tym, aby udając się na wakacje, raczyli się Państwo prawdziwą przyjemnością podróżowania. Wierzymy, że starannie wykończone wnętrza, ze wszystkim co niezbędne w zasięgu ręki, zapewnią udany i spokojny wypoczynek.

W naszej ofercie znajdują się camper vany dedykowane dla 3 lub 4 osób dorosłych oraz dla rodzin z maksymalnie dwójką dzieci. Są to samochody mniejsze niż typowe alkowy, łatwiejsze w prowadzeniu, szybsze na autostradzie, bardziej zwinne w mieście i na wąskich, górskich drogach. Bogata oferta wyposażenia dodatkowego zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Pragniemy towarzyszyć Państwu w odkrywaniu uroków niezależności i swobody jaką daje karawaning. Nie ma bardziej optymalnego sposobu na zwiedzanie Skandynawii, jak wybranie się tam kamperem. Na doświadczonych i odważnych podróżujących czeka dzika i tajemnicza Szkocja. Osoby kochające długie, piaszczyste plaże mogą odwiedzić ich kilka w czasie jednej wyprawy. Hiszpania, Włochy, Riwiera Francuska, zamki nad Loarą, Bawaria, nieodkryte węgierskie winnice, Bałkany, kraje bałtyckie, no i nasza piękna Polska. Bez rezerwacji w hotelach, targania walizek, będą budzić się Państwo rano nie wiedząc, gdzie dane będzie Wam spędzić nadchodzącą noc.

Chętnie pomożemy w wyborze kierunku, ustaleniu trasy i wskażemy lokalne atrakcje, w szczególności tym z Państwa, którzy w taką podróż wybiorą się po raz pierwszy.

Życzymy cudownych wojaży!
Zespół motorhome.pl

To jest motorhome.pl i to nie jest artykuł sponsorowany!

Udostępnij!

Najnowsze artykuły

There are currently no comments. Why don't you kick things off?
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments