Nowa oferta motorhome.pl

Nowa oferta

motorhome.pl Pozostałe Leave a Comment

Dlaczego warto zostać partnerem wypożyczalni motorhome.pl?

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019

W niedawnym artykule, w którym pisaliśmy o tym, co trzeba wiedzieć i o czym należy pamiętać otwierając wypożyczalnię kamperów, wspomnieliśmy o kwestii wynajmu własnego kampera. Wielu właścicieli takich pojazdów, korzysta z nich tylko przez kilka tygodni w roku. W pozostałym czasie auto stoi na parkingu, a mogłoby – choć w części – „zapracować” na koszty swojego utrzymania. Nie zawsze jednak znalezienie chętnych na tego typu wyjazd jest prostą sprawą. Wprawdzie kamper zawsze wzbudza zainteresowanie rodziny i znajomych, ale rzadko ktoś z tego grona jest gotów zapłacić za jego wynajem. Z drugiej strony, zorganizowanie pełnoprawnej wypożyczalni, dla jednego pojazdu, z ekonomicznego punktu widzenia zwyczajnie nie ma sensu.

Oczywiście, można swoją ofertę wystawić na OLX’ie, Allegro lub innym portalu ogłoszeniowym. Nie jest jednak łatwo przebić się w gąszczu wielu podobnych ogłoszeń. Co więcej, jeśli pojazd jest stosunkowo nowy, a jego zakup sporo kosztował, trudno jest konkurować ceną z autami starszymi. Ogłoszenie na portalu nie zwalnia również właściciela pojazdu z obowiązku spisania zasad wynajmu i przygotowania umów. A jak wiadomo, usługi prawnicze do tanich nie należą.

Co oferujemy?

Dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą i są zainteresowani udostępnieniem swojego kampera do wynajmu zarobkowego, przygotowaliśmy wyjątkową na polskim rynku ofertę.
Poniżej w kilku punktach wyjaśniamy, co dokładnie oferujemy:

Profesjonalną obsługę klienta od pierwszego kontaktu

Odpowiednie zaangażowanie, profesjonalne i indywidualne podejście do wymagań i oczekiwań, to klucz do sukcesu w pozyskiwaniu klientów.

Doskonałą widoczność w Internecie

Strona internetowa motorhome.pl jest bardzo dobrze spozycjonowana i pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwania Google.

Dedykowaną podstronę z opisem oferty kampera

Dla każdego z oferowanych kamperów przygotowujemy dedykowaną podstronę, prezentującą pojazd, zawierającą zdjęcia i opisy.

Wzory umów i regulaminów wynajmu

Kancelaria, z którą współpracujemy, przygotowała zestaw dokumentów dla każdego, kto jest zainteresowany prowadzeniem takiej działalności.

Kalendarz dostępności i mechanizm rezerwacji online

Możliwość samodzielnego sprawdzenia dostępności oraz wyliczenia ceny wynajmu są istotne dla większości klientów.

Czego oczekujemy?

W sezonie 2019 nasza propozycja skierowana jest wyłącznie do osób indywidualnych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub posiadających kampera zarejestrowanego na firmę.
Oto, czego oczekujemy od naszych partnerów:

Współpracy na zasadach pierwszeństwa

Będziemy współpracować tylko z osobami, które zdecydują się na przedstawienie swojej oferty wyłącznie za naszym pośrednictwem.

Wykupienia ubezpieczenia z opcją wynajmu zarobkowego

Tylko taka forma ubezpieczenia kampera w zakresie OC i AC, odpowiednio zabezpiecza zarówno najemcę, jak i wynajmującego.

Zawierania i przestrzegania umów zgodnie z wzorami

Przygotowane przez naszą kancelarię regulaminy i umowy gwarantują zabezpieczenie praw obu stron, zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami.

Wyposażenia kampera w akcesoria kempingowe

Odpowiednie wyposażenie zapewnia właściwy komfort korzystania z kampera i pozwala na zachowanie tych samych, wysokich standardów obsługi.

Zaangażowania i odpowiedniego podejścia do klientów

To bez wątpienia jeden z filarów wynajmu kamperów i sprawa kluczowa dla sukcesu wszystkich zaangażowanych stron.

Jaki to ma być kamper?

Aby skorzystać z oferty, wystarczy być właścicielem dowolnego kampera, nie starszego niż 5 lat (rocznikowo), utrzymanego w nienagannym stanie technicznym. Mile widziane są kampery wszystkich marek i każdego rodzaju, nie tylko Globe-Traveller’y. Każdy z właścicieli ustala samodzielnie warunki cenowe wynajmu, to jest przede wszystkim stawki, minimalny okres wynajmu czy dzienny limit kilometrów.

Ile to kosztuje?

Umieszczenie kampera w ofercie partnerów motorhome.pl w roku 2019 będzie bezpłatne. Odpłatnie udostępniać będziemy jedynie wzory regulaminów i umów. W przypadku, gdy uda nam się pozyskać klientów i kamper zostanie wynajęty, prowizja wyniesie 10% ceny wynajmu.

Dlaczego to robimy?

Mamy klientów z całej Polski. Po nasze kampery przyjeżdżały osoby między innymi z Poznania, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Olsztyna, Elbląga czy Gdańska. Możliwość zaoferowania i wynajmu kampera bliżej miejsca zamieszkania jest wartością samą w sobie.
Ponieważ sami posiadamy wyłącznie kampery polskiego producenta, przeznaczone dla maksymalnie czterech osób, do tej pory nie mogliśmy zaproponować nic rodzinom z trójką dzieci. Oferta partnerów niewątpliwe pomoże nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom tej grupy klientów.
Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasza flota jest dalece zbyt mała w stosunku do ciągle rosnącego zapotrzebowania.

Wszystkich zainteresowanych niniejszą ofertą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Wybrane oferty naszych partnerówGlobe-Traveller Voyager Z

Globe-Traveller Voyager Z

Ustroń, Polska

Globe-Traveller Voyager Z to flagowy model polskiego producenta. Kamper ze zmodyfikowanym tyłem oraz podniesionym dachem. Cechą szczególną jest duża łazienka. Idealny pojazd dla rodziny z dwójką dzieci.
Kamper dostępny w ofercie naszego partnera w Ustroniu.


Czytaj więcej…
Benimar Mileo 263

Benimar Mileo 263

Warszawa, Polska

Kamper Benimar Mileo 263 to pojazd półzintegrowany. Posiada 5 miejsc do jazdy i 5 miejsc do spania. Idealny kamper dla rodziny z trójką dzieci. Bardzo bogate wyposażenie i doskonały pojazd bazowy, Fiat Ducato.
Kamper dostępny w ofercie naszego partnera w Warszawie.


Czytaj więcej…

Globe-Traveller Explorer Z Poznań

Globe-Traveller Explorer Z

Poznań, Polska

Globe-Traveller Explorer Z to model przeznaczony dla rodzin z jednym dzieckiem. Zapewnia dużą ilość miejsca w środku i oferuje duże komfortowe łóżka. Bogate wyposażenie gwarantuje wygodę w podróży.
Kamper dostępny w ofercie naszego partnera w Poznaniu.


Czytaj więcej…

To jest motorhome.pl i to nie jest artykuł sponsorowany!

Udostępnij!

"Nowa oferta" ostatnia aktualizacja: Sierpień 6th, 2019; motorhome.pl