Featured image for “Nowa oferta”

Nowa oferta

04.05.2019
7 min.
motorhome.pl
Pozostałe


Dlaczego warto zostać partnerem wypożyczalni motorhome.pl?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2023

Uwaga! Artykuł archiwalny. Oferta nieaktualna.

W niedawnym artykule, w którym pisaliśmy o tym, co trzeba wiedzieć i o czym należy pamiętać otwierając wypożyczalnię kamperów, wspomnieliśmy o kwestii wynajmu własnego kampera. Wielu właścicieli takich pojazdów, korzysta z nich tylko przez kilka tygodni w roku. W pozostałym czasie auto stoi na parkingu, a mogłoby – choć w części – „zapracować” na koszty swojego utrzymania. Nie zawsze jednak znalezienie chętnych na tego typu wyjazd jest prostą sprawą. Wprawdzie kamper zawsze wzbudza zainteresowanie rodziny i znajomych, ale rzadko ktoś z tego grona jest gotów zapłacić za jego wynajem. Z drugiej strony, zorganizowanie pełnoprawnej wypożyczalni, dla jednego pojazdu, z ekonomicznego punktu widzenia zwyczajnie nie ma sensu.

Oczywiście, można swoją ofertę wystawić na OLX’ie, Allegro lub innym portalu ogłoszeniowym. Nie jest jednak łatwo przebić się w gąszczu wielu podobnych ogłoszeń. Co więcej, jeśli pojazd jest stosunkowo nowy, a jego zakup sporo kosztował, trudno jest konkurować ceną z autami starszymi. Ogłoszenie na portalu nie zwalnia również właściciela pojazdu z obowiązku spisania zasad wynajmu i przygotowania umów. A jak wiadomo, usługi prawnicze do tanich nie należą.

Co oferujemy?

Dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą i są zainteresowani udostępnieniem swojego kampera do wynajmu zarobkowego, przygotowaliśmy wyjątkową na polskim rynku ofertę.
Poniżej w kilku punktach wyjaśniamy, co dokładnie oferujemy:

Profesjonalną obsługę klienta od pierwszego kontaktu

Odpowiednie zaangażowanie, profesjonalne i indywidualne podejście do wymagań i oczekiwań, to klucz do sukcesu w pozyskiwaniu klientów.

Doskonałą widoczność w Internecie

Strona internetowa motorhome.pl jest bardzo dobrze spozycjonowana i pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwania Google.

Dedykowaną podstronę z opisem oferty kampera

Dla każdego z oferowanych kamperów przygotowujemy dedykowaną podstronę, prezentującą pojazd, zawierającą zdjęcia i opisy.

Wzory umów i regulaminów wynajmu

Kancelaria, z którą współpracujemy, przygotowała zestaw dokumentów dla każdego, kto jest zainteresowany prowadzeniem takiej działalności.

Kalendarz dostępności i mechanizm rezerwacji online

Możliwość samodzielnego sprawdzenia dostępności oraz wyliczenia ceny wynajmu są istotne dla większości klientów.

Czego oczekujemy?

Nasza propozycja skierowana jest do osób indywidualnych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, będących płatnikami VAT, a także osób posiadających kampera zarejestrowanego na firmę.
Oto, czego oczekujemy od naszych partnerów:

Współpracy na zasadach pierwszeństwa

Będziemy współpracować tylko z osobami, które zdecydują się na przedstawienie swojej oferty wyłącznie za naszym pośrednictwem.

Wykupienia ubezpieczenia z opcją wynajmu zarobkowego

Tylko taka forma ubezpieczenia kampera w zakresie OC i AC, odpowiednio zabezpiecza zarówno najemcę, jak i wynajmującego.

Zawierania i przestrzegania umów zgodnie z wzorami

Przygotowane przez naszą kancelarię regulaminy i umowy gwarantują zabezpieczenie praw obu stron, zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami.

Wyposażenia kampera w akcesoria kempingowe

Odpowiednie wyposażenie zapewnia właściwy komfort korzystania z kampera i pozwala na zachowanie tych samych, wysokich standardów obsługi.

Zaangażowania i odpowiedniego podejścia do klientów

To bez wątpienia jeden z filarów wynajmu kamperów i sprawa kluczowa dla sukcesu wszystkich zaangażowanych stron.

Jaki to ma być kamper?

Aby skorzystać z oferty, wystarczy być właścicielem dowolnego kampera, nie starszego niż 5 lat (rocznikowo), utrzymanego w nienagannym stanie technicznym. Mile widziane są kampery wszystkich marek i każdego rodzaju, nie tylko Globe-Traveller’y. Każdy z właścicieli ustala samodzielnie warunki cenowe wynajmu, to jest przede wszystkim stawki, minimalny okres wynajmu czy dzienny limit kilometrów.

Ile to kosztuje?

Umieszczenie kampera w ofercie partnerów motorhome.pl w roku 2020 będzie bezpłatne. Odpłatnie udostępniać będziemy jedynie wzory regulaminów i umów. W przypadku, gdy uda nam się pozyskać klientów i kamper zostanie wynajęty, prowizja wyniesie 15% ceny wynajmu.

Dlaczego to robimy?

Mamy klientów z całej Polski. Po nasze kampery przyjeżdżały osoby między innymi z Poznania, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Olsztyna, Elbląga czy Gdańska. Możliwość zaoferowania i wynajmu kampera bliżej miejsca zamieszkania jest wartością samą w sobie.
Ponieważ sami posiadamy wyłącznie kampery polskiego producenta, marki Globe-Traveller, do tej pory nie mogliśmy zaproponować kamperów innych marek. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasza flota jest dalece zbyt mała w stosunku do ciągle rosnącego zapotrzebowania.

Wszystkich zainteresowanych niniejszą ofertą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Wybrane oferty naszych partnerówGlobe-Traveller Voyager Z

VW California

Mińsk Mazowiecki, Polska

Volkswagen California Beach to kompaktowy samochód kempingowy, który może także pełnić funkcję busa. 7 miejsc do jazdy i łóżka, które pomieszczą 2 dorosłych, nawet z 3 dzieci. Łatwość prowadzenia, komfort jazdy, możliwość parkowania na większość parkingów piętrowych.
Kamper dostępny w ofercie naszego partnera w Mińsku Mazowieckim.


Czytaj więcej...
VW Grand California

VW Grand California 600

Warszawa, Polska

VW Grand California oferuje teraz trochę więcej wszystkiego z w pełni wyposażonym domem na wakacje. Więcej przestrzeni. Większy komfort. Więcej wolności." - tak o tym kamperze pisze producent na swojej stronie internetowej. Grand California to jeden z nielicznych kamperów, których w zasadzie nie trzeba przedstawiać.
Kamper dostępny w ofercie naszego partnera w Warszawie.


Czytaj więcej...

Globe-Traveller Explorer Z Poznań

Hobby Vantana Premium

Kazimierz Dolny, Polska

Kamper Hobby Vantana Premium z serii Limited Edition to połączenie funkcjonalności, jakości materiałów z precyzją wykonania. Praktyczny, kompaktowy van spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Niewielkie rozmiary i oryginalny system rozkładanych łóżek.
Kamper w ofercie partnera w Kazimierzu Dolnym. 


Czytaj więcej...

To jest motorhome.pl i to nie jest artykuł sponsorowany!

Udostępnij!

Najnowsze artykuły